Konsultacja pielęgnacyjna

Potrzeby każdego z nas są wyjątkowe, dlatego podczas konsultacji otrzymasz propozycję kosmetyków dostosowanych do wieku, rodzaju cery, do specjalistycznych zastosowań typu skóra atopowa, skłonna do alergii, trądzikowa, etc. Proponowane kosmetyki dobierane są indywidualnie.

Konsultacja pielęgnacyjna do dobór spersonalizowanych kosmetyków do pielegnacji twarzy, ręcznie wykonanych ze składników najwyższej jakości.

Czy wiesz, że dzielenie kosmetyków dostępnych w drogeriach na te przeznaczone dla określonego wieku, nie do końca się sprawdza? Skóra 20-latki niekiedy może wymagać bardziej skoncentrowanej pielęgnacji niż osoby po trzydziestce. Z tego właśnie względu BioMedSkin oferuje możliwość Konsultacji pielęgnacyjnej w zakresie doboru kosmetyków indywidualnie dopasowanych do osoby.

Potrzeby każdego z nas są wyjątkowe, dlatego konsultacja pielęgnacyjna to propozycja kosmetyku dostosowanego do wieku,  rodzaju cery, do specjalistycznych zastosowań typu skóra atopowa, skłonna do alergii, trądzikowa, etc. Jedne będą nawilżać, inne regulować wydzielanie sebum, jedne wygładzą zmarszczki inne będą wspierać walkę z trądzikiem.

Podczas konsultacji pielęgnacyjnej odbywa się diagnostyka skóry, takich jak: elastyczność, poziom nawilżenia, natłuszczenia, skłonności do powstawania plam i przebarwień oraz głębokości i grubości zmarszczek, czy zmian trądzikowych. Każda cera potrzebuje indywidualnej pielęgnacji. Kosmetyki, które w swym składzie zawierają tylko te składniki, które toleruje i potrzebuje Twoja skóra, to pielęgnacja „szyta na miarę”.

Cena konsultacji – od 100,00 wzwyż

Czas trwania wizyty 30 min do 1h

Przewiń na górę