Agnieszka Wyszyńska-Paluch BioMedSkin

W pakiecie otrzymasz 10 tygodni ćwiczeń - na każdy tydzień inny zestaw. Wszystko pięknie wytłumaczone pokazane i wyjaśnione. Będą ćwiczenia, masaże, wskazówki dodatkowe i inne atrakcje, jedną z nich będzie zawarty w cenie pakietu eBook Twarz Piękna Naturalnie.

Pakiet natural beauty

Pakiet natural beauty to wielopłaszczyznowa naturalna pielęgnacja, która zabda o wszystkie struktury Twojej twarzy, ale również o Twoje wnętrze.

W pakiecie otrzymasz kompletne zestawy ćwiczeń, szczegółowo omówione i wyjaśnione, na co zwrócić uwagę podczas ich wykonywania, tak aby uniknąć nieprawidłowych praktyk. W każdym tygoniu, w wybrany przez Ciebie dzień, otrzymasz drogą mailową zestaw na dany tydzień. To da Ci czas na zaznajomienie się z danym zestawem i przygotuje mięśnie na kolejny. W każdym tygodniu otrzymasz zestaw ćwiczeń na całą twarz, jednak ze zintensyfikowaną stymulacją jednego obszaru. Czy bedą to kurze łapki, czy ćwiczenie na owal, cała Twoja twarz poczuje się zaopiekowana i młodsza. Każde z nagrań trwa około 30 minut, czyli łącznie otrzymasz 6 godzin materiałów! Każde nagranie zawiera w większości inne zestawy ćwiczeń!

Prezentacja zestawów ćwiczeń:

1. Zestaw w kierunku redukcji bruzd obszaru czoła 
2. Zestaw w kierunku redukcji lwiej zmarszczki
3. Zestaw w kierunku redukcji kurzych łapek 
4. Zestaw w kierunku uniesienia górnych powiek
5. Zestaw w kierunku niwelowania obrzęków okolic oczu
6. Zestaw w kierunku uniesienia owalu i uniesienia kącików ust
7. Zestaw w kierunku redukcji bruzd nosowo-wargowych
8. Zestaw na gładką szyję i jędrny podbródek 
9. Masaż na produkcję kolagenu i elastyny
10. Zestaw na poruszenie cyrkulacji obszaru głowy

Dodatkowo w zestawie ćwiczeń otrzymasz:

Zestaw na wyrównanie przeciążeń  w tkankach, wynikających z nieprawidłowej postawy.

Zestaw przed wielkim wyjściem.

W pakiecie natural beauty znajdzie się również mój eBook Twarz Piękna Naturalnie.

Ma on na celu wskazać Ci, że troska o cerę nie polega wyłącznie na stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji, ale przede wszystkim na zwróceniu uwagi na czynniki, które mają wpływ na przyspieszenie procesów jej starzenia, co możesz zrobić, aby mieć wpływ na spowalnianie oddziaływania tych czynników, a przede wszystkim na to, jak funkcjonuje nasz układ pokarmowy, czym karmimy nasze komórki i jak przekłada się to na stan skóry. Więcej informacji o eBooku odnajdziesz tutaj.

Otrzymasz eBook Składniki z natury wprost dla Twojej skóry.

Zdrowo się odżywiamy, uprawiamy sport, dbamy o swoje ciało, warto jednak zastanowić się nad tym, czym pielęgnujemy skórę. Wraz ze wzrostem świadomości i zainteresowania ekologiczną pielęgnacją i wszystkim, co ma swoje źródło w naturze, coraz częściej sięgamy po naturalne kosmetyki. Niniejszy e-book ma na celu przybliżyć Cię o kolejny krok do świadomego wyboru pielęgnacji. Dowiesz się czym są konserwanty, dlaczego i czy faktycznie są takie straszne… oraz na co zwrócić uwagę sięgając po odpowiednią dla Twojej skóry pielęgnację.
Dzięki e-bookowi poszerzysz swoją wiedzą w zakresie spersonalizowanej pielęgnacji, jakie składniki pasują właśnie Tobie, a których raczej unikać. Jest to krótkie, ale treściwe kompendium wiedzy o tym, jak świadomie wybierać kosmetyki, na jakie składniki zwracać uwagę, aby w sposób idealny odpowiedziały na Twoje potrzeby.

 

Dodatkowo stały kontakt z prowadzącym przez cały czas trwania programu.

CENA REGULARNA: 499,00

Aby zakupić pakiet wypełnij formularz kontaktowy.