Rytuał masażu twarzy Luanshi gua sha bian

Rytuał masażu twarzy Luanshi Gua Sha Bian rozluźnia przepracowane mięśnie twarzy i łagodzi napięcia, przez co twarz wygląda młodziej. Pomaga w odprowadzeniu toksyn na poziomie układu limfatycznego, pobudza krążenie w tkankach dotleniając je i odżywiając. Masaż wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Jest idealny w godzinach porannych czy wieczornych, w zależności od tego jakie efekty chcemy uzyskać.

Rytuał masażu twarzy Luanshi Gua Sha Bian

Rytuał masażu twarzy Luanshi Gua Sha Bian, to masaż specjalnie wybranymi kamieniami, które swym kształtem najlepiej dopasowują się do twarzy. Ma na celu rozluźnienie przepracowanych mięśni twarzy i łagodzenie napięć, przez co twarz wygląda młodziej. Pomaga w odprowadzeniu toksyn na poziomie układu limfatycznego, pobudza krążenie w tkankach dotleniając je i odżywiając.

Rytuał masażu twarzy Luanshi Gua Sha Bian wyrównuje tonus mięśni, łagodzi napięcia mięśniowe, przez co zmarszczki stają się mniej widoczne. Cera po masażu jest lekko zaczerwieniona, odżywiona, zrelaksowana. Masaż wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Jest idealny w godzinach porannych czy wieczornych, w zależności od tego jakie efekty chcemy uzyskać.
Masaż przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków wpływa na intensywność wchłaniania ich składników odżywczych, karmiąc dodatkowo warstwy zewnętrzne skóry.
Rytuał masażu twarzy jest szczególnie skuteczny w łagodzeniu napięcia mięśniowego i rozbijaniu zrostów powięziowych – jest idealny dla osób z napiętymi mięśniami, zastojami na poziomie krążenia, blokadach energetycznych twarzy. Rytuał masażu twarzy rozluźnia przepracowane mięśnie twarzy i łagodzi napięcia, przez co twarz wygląda młodziej. Pomaga w odprowadzeniu toksyn na poziomie układu limfatycznego, pobudza krążenie w tkankach dotleniając je i odżywiając. Masaż wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia.

Dlaczego warto wybrać się na Rytuał masażu twarzy Luanshi Gua Sha Bian?

  • Technika masażu  jest w 100% metodą naturalną i bezpieczną.
  • W sposób bezinwazyjny i niezwykle relaksujący możesz pozbyć się zarówno pierwszych oznak starzenia jak i zaawansowanych zmarszczek.
  • Dodatkowym efektem masażu jest jego wpływ na redukcję napięć całej obręczy barkowej.
  • Masaż łączy masaż przywracający tonus mięśniom, drenaż limfatyczny oraz lifting, co zapewni Ci wielopoziomowy relaks i odnowę skóry twarzy.

Dla kogo?

Dla każdego, kto chce w sposób naturalny zadbać o piękno i kondycję skóry twarzy. Aby uzyskać widoczne efekty konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów, w zależnosci od potrzeb i kondycji struktur twarzy. Po zakończonej serii dobrze jest wykonać masaż przynajmniej raz w miesiącu.

Czas trwania: 75 minut

Cena: 200,00 zł