Pakiet natural beauty

W pakiecie otrzymasz 13 tygodni ćwiczeń – na każdy tydzień inny zestaw. Wszystko pięknie wytłumaczone pokazane i wyjaśnione. Będą ćwiczenia, masaże, wskazówki dodatkowe i inne atrakcje, jedną z nich będzie zawarty w cenie pakietu eBook Twarz Piękna Naturalnie.

Pakiet Natural Beauty to 13 tygodni ćwiczeń – na każdy tydzień inny zestaw. Wszystko pięknie wytłumaczone pokazane i wyjaśnione. Będą ćwiczenia, masaże, wskazówki dodatkowe i inne atrakcje, jedną z nich będzie zawarty w cenie pakietu eBook Twarz Piękna Naturalnie.

Pakiet Natural Beauty to wielopłaszczyznowa naturalna pielęgnacja, która zadba o wszystkie struktury Twojej twarzy, ale również o Twoje wnętrze.

W pakiecie otrzymasz kompletne zestawy ćwiczeń, szczegółowo omówione i wyjaśnione, na co zwrócić uwagę podczas ich wykonywania, tak aby uniknąć nieprawidłowych praktyk.

Raz w tygodniu tygoniu, poprzez transmicję on-line w zakmkniętej grupie na FaceBooku, będziemy ćwiczyć dany zestaw.

Co tydzień prezentowany będzie zestaw ćwiczeń na całą twarz, jednak ze zintensyfikowaną stymulacją jednego obszaru. Czy bedą to kurze łapki, czy ćwiczenie na owal, cała Twoja twarz poczuje się zaopiekowana i młodsza. Każde z nagrań trwać będzie około 30 minut, czyli łącznie otrzymasz 7 godzin materiałów! Każde nagranie zawiera w większości inne zestawy ćwiczeń!

Prezentacja zestawów ćwiczeń:
1. Na redukcję bruzd obszaru czoła
2. W kierunku redukcji lwiej zmarszczki
3. Niwelowanie kurzych łapek
4. Uniesienie górnych powiek
5. Redukcja obrzęków okolic oczu
6. Uniesienie owalu i uniesienie kącików ust
7. Na redukcję bruzd nosowo-wargowych
8. Zestaw na gładką szyję i jędrny podbródek
9. Masaż na produkcję kolagenu i elastyny i jędrność skóry
10. Zestaw na piękny dekolt

Dodatkowo w pakiecie:
Masaż twarzy miodem

Automasaż płytką gua-sha

Kinesiotaping estetyczny faceharmony

W pakiecie natural beauty znajdzie się również mój eBook Piękna Twarz Naturalnie.
Ma on na celu wskazać Ci, że troska o cerę nie polega wyłącznie na stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji, ale przede wszystkim na zwróceniu uwagi na czynniki, które mają wpływ na przyspieszenie procesów jej starzenia, co możesz zrobić, aby mieć wpływ na spowalnianie oddziaływania tych czynników, a przede wszystkim na to, jak funkcjonuje nasz układ pokarmowy, czym karmimy nasze komórki i jak przekłada się to na stan skóry. Więcej informacji o eBooku odnajdziesz tutaj.

Cena regularna Ebooka to 149,00 zł.

Otrzymasz eBook Składniki z natury wprost dla Twojej skóry, z którego dowiesz się czym są konserwanty, dlaczego i czy faktycznie są takie straszne… oraz na co zwrócić uwagę sięgając po odpowiednią dla Twojej skóry pielęgnację.
Dzięki e-bookowi poszerzysz swoją wiedzą w zakresie spersonalizowanej pielęgnacji, jakie składniki pasują właśnie Tobie, a których raczej unikać. Jest to krótkie, ale treściwe kompendium wiedzy o tym, jak świadomie wybierać kosmetyki, na jakie składniki zwracać uwagę, aby w sposób idealny odpowiedziały na Twoje potrzeby.

Otrzymasz 10% zniżki na Liposomowe mikronawilżające serum lawendowe do twarzy

Dodatkowo stały kontakt z prowadzącym przez cały czas trwania programu.

Grupa rusza od 19 stycznia 2023r. i aktywna będzie przez 13 tygodni.

CENA REGULARNA: 499,00

CENA PROMOCYJNA DO 31 grudnia 400,00

Po opłaceniu pakietu dołączysz do grupy na FB Pakiet Natural Beauty.

Aby zakupić kliknij tutaj

Przewiń na górę