O BioMedSkin

Agnieszka Wyszyńska - Paluch

Jestem zafascynowana tym, jak naturalnie możemy spowalniać procesy starzenia oraz wpływać na piękną kondycję cery. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie stworzę dla Ciebie indywidualny program pielęgnacji cery, który pozwoli Ci cieszyć się zdrowym, młodym i pięknym wyglądem przez długie lata, w sposób całkowicie naturalny i zgodny z biologicznym rytmem organizmu.
Witaj w moim świecie naturalnej pielęgnacji i holistycznego dbania o naturalne piękno. Chciałabym abyś poznała/poznał moją historię, kiedy odkryłam swoją pasję i dlaczego przerodziła się w moją pracę.

Moja historia:

Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie ciężki stan endometriozy. Po nieudanej próbie leczenia hormonalnego oraz zabiegu laparoskopii, zaczęłam zastanawiać się nad tym dlaczego tak się dzieje że choruję. Dlaczego operacja i terapia hormonalna nie pomogły. Zaczęłam zawzięcie szukać informacji o tym, co tak naprawdę wpływa na rozwój tej choroby. Im więcej czytałam tym szerzej otwierały mi się oczy. Dopóki nie przywrócę swojego organizmu do równowagi, choroba nigdy nie odejdzie. Zaczęłam prowadzić terapie dietą, ziołami, celowanymi suplementami, stosowałam techniki medytacji, relaksacji, regularnie uprawiałam ruch. Po trzech latach choroba odpuściła, w efekcie czego zostałam mamą dwójki wspaniałych dzieci.

Natomiast cały proces oczyszczania organizmu dał mi nie tylko zdrowie. Okazało się, że trądzik z którym borykałam się i leczyłam latami, tak po prostu zniknął. Otworzyło to we mnie ogromną ciekawość poznania procesów zachodzących w organizmie, które to doprowadziły do całkowitego wyleczenia zmian skórnych. Zapisałam się na studia z Naturoterapii a po trzech latach napisałam pracę dyplomową o wpływie diety, detoksykacji i celowanej suplementacji na leczenie zmian skórnych. W między czasie poszerzałam swoje kwalifikacji o psychodietetykę, fitoterapię, szkolenia z manualnych technik pielęgnacji.

Wszystkie te doświadczenia sprawiły, że poczułam ogromnę chęć dzielenia się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi i tak właśnie powstał BioMedSkin… moja pasja, moja miłość, ja.

Kim jestem:

Z wykształcenia licencjonowana Naturoterapeutka, Psychodietetyk oraz mgr Ekonomii (co pozwala mi sprawnie zarządzać firmą :)), instruktorka i trenerka jogi twarzy, promotorka healthy-aging. Oferuję holistyczne pakiety pielęgnacyjne, specjalizuję się w prowadzeniu terapii przeciwtrądzikowych. Opracowałam metodę terapeutyczną opartą o pogłębiony wywiad funkcjonalny organizmu opierający się na rozbudowanej ankiecie. W efekcie ankiety oraz pogłębionego wywiadu: odpowiednio dobrany styl żywienia, detoksykacja, suplementacja oraz naturalna ziołowa pielęgnacja, wspomagają leczenie przewlekłych zmian skórnych, egzemy, suchości.
Zafascynowana wpływem ziół i wyciągów roślinnych na naszą skórę, opracowałam własną linię kosmetyków liposomowych @biomedskin_cosmetics. Reprezentuję w Polsce szkołę jogi twarzy Danielle Collins Face Yoga Method. Posiadam również kwalifikacje trenerskie do prowadzenia kursów na instruktorów jogi twarzy wg jej metody. Sztuki masażu twarzy uczyłam się m.in. u światowej sławy wirtuoza pracy manualnej z twarzą dr. Sergey’a Shchurevich’a. Stworzyłam również autorską metodę masażu próżniowego twarzy oraz Rytuał masażu twarzy Lunashi Gua Sha Bian. Swoją wiedzą dzielę się m.in. w Dzień Dobry TVN w publikacjach dla magazynów i portali o tematyce zdrowia i pielęgnacji: LNE, Yoga & Ayurveda czy Be Active. Na co dzień mama dwójki chłopaków i Właścicielka Instytutu BioMedSkin.

Zapraszam do kontaktu!

Przewiń na górę