O BioMedSkin

Zdrowie i piękno cery zaczyna się w komórce.

Odpowiednie odżywienie organizmu to najważniejszy element wspomagający procesy regeneracyjne skóry na poziomie komórkowym. Połączone z naturalną pielęgnacją i ćwiczeniami mięśni twarzy dopełnią holistyczną dbałość o twarz. BioMedSkin to miejsce gdzie otrzymasz kompleksowy program naturalnej regeneracji skóry.

Łącząc wiedzę z pasją, specjaliści w dziedzinie odżywiania komórkowego, detoksykacji skóry, naturalnej pielęgnacji i odpowiednich ćwiczeń mięśni twarzy, dobiorą dla Ciebie indywidualny program pielęgnacji cery, który pozwoli Ci cieszyć się zdrowym, młodym i pięknym wyglądem przez długie lata, w sposób całkowicie naturalny i zgodny z biologicznym rytmem organizmu.

Nasi specjaliści:

 

Agnieszka Wyszyńska-Paluch. Certyfikowana trenerka jogi twarzy Danielle Collins Face Yoga Method, założycielka bloga healthy aging, specjalistka w zakresie pielęgnacji cery opartej o właściwą dietę, ćwiczenia jogi twarzy oraz naturalną pielęgnację, które na zasadzie synergii wpływają na opóźnianie procesów starzenia się organizmu jak i skóry. Aktualnie studentka ostatniego roku naturoterapii, właścicielka BioMedSkin.

Zapraszamy do kontaktu.