Masaż bukkalny

Jest to absolutna nowość na rynku beauty w Polsce – nowe spojrzenie na modelowanie twarzy w sposób całkowicie naturalny.

Metoda transbukkalnego masażu polega na obustronnym objęciu mięśni, tworzących strefę policzków oraz strefę nosowo-wargową twarzy. Dzięki temu można przywrócić objętość, tonus i elastyczność najgłębszych pęczków mięśniowych.

Masaż bukkalny

Transbukkalny masaż twarzy

Jest to absolutna nowość na rynku beauty w Polsce – nowe spojrzenie na modelowanie twarzy w sposób całkowicie naturalny.

Na czym polega transbukkalny masaż twarzy

Metoda transbukkalnego masażu polega na obustronnym objęciu mięśni, tworzących strefę policzków oraz strefę nosowo-wargową twarzy. Dzięki temu można przywrócić objętość, tonus i elastyczność najgłębszych pęczków mięśniowych. Metoda ta jest szczególnie wartościowa przy pracy z niedowładami i porażeniami twarzy, zmianami bliznowatymi, trwałym przykurczem mięśni, wiotkim owalem.

Jak działa transbukkalny masaż twarzy

Metoda ta jest niezwykle przydatna przy korekcji w przypadku typów starzenia, charakteryzujących się zniekształceniami i zmianami dystroficznymi, gdy następuje przemieszczenie torebek tłuszczowych twarzy, ich rozrost oraz zmiany zwłóknieniowe. Przez obustronny masaż policzków rozumie się najbardziej intensywny sposób oddziaływania na tkanki miękkie dolnej i środkowej części twarzy na całej ich grubości. Program liftingu powiek, będący elementem transbukkalnego masażu twarzy, rozwiązuje zagadnienia zmian górnych działów twarzy związanych z wiekiem: zmarszczki mimiczne, obniżenie aktywności skóry, zwłaszcza w strefach z wysoką aktywnością mimiczną. Tu jest potrzebna delikatniejsza powierzchniowa praca, skierowana na korekcję głębokości zmarszczek, zwisania górnych powiek oraz wznowienia aktywności i elastyczności skóry. Przysposobienie liftingowego masażu powiek i czoła zachodzi na poziomie powierzchniowego mięśniowo-aponeurotycznego systemu (SMAS) w intensywnym tempie. Stwarza on efekt neuro-odruchowego tonizowania tkanek mięśniowych, zdejmuje mimiczne zaciski, podtrzymuje linię brwi i znacznie wyrównuje relief skóry.

Dla kogo przeznaczony jest transbukkalny masaż twarzy

Dla każdego kto chce w sposób widoczny zmniejszyć oznaki starzenia.

 

Czas trwania: 75 – 90 minut

Cena: 150,00 – 250,00 zł