Masaż bukkalny

Jest to absolutna nowość na rynku beauty w Polsce – nowe spojrzenie na modelowanie twarzy w sposób całkowicie naturalny.

Metoda transbukkalnego masażu polega na obustronnym objęciu mięśni, tworzących strefę policzków oraz strefę nosowo-wargową twarzy. Dzięki temu można przywrócić objętość, tonus i elastyczność najgłębszych pęczków mięśniowych.

Masaż transbukkalny

Transbukkalny masaż twarzy

Jest to absolutna nowość na rynku beauty w Polsce – nowe spojrzenie na modelowanie twarzy w sposób całkowicie naturalny. Masaż wykonywany zgodnie ze standardami szkoły światowej sławy dr. Sergey’a Shchurevich’a, wirtuoza pracy manualnej dłoni.

Na czym polega transbukkalny masaż twarzy

Metoda transbukkalnego masażu polega na obustronnym objęciu mięśni, tworzących strefę policzków oraz strefę nosowo-wargową twarzy. Dzięki temu można przywrócić objętość, tonus i elastyczność najgłębszych pęczków mięśniowych. Metoda ta jest szczególnie wartościowa przy pracy z niedowładami i porażeniami twarzy, zmianami bliznowatymi, trwałym przykurczem mięśni, wiotkim owalem.

Jak działa transbukkalny masaż twarzy

Metoda ta jest niezwykle przydatna przy korekcji w przypadku typów starzenia, charakteryzujących się zniekształceniami i zmianami dystroficznymi, gdy następuje przemieszczenie torebek tłuszczowych twarzy, ich rozrost oraz zmiany zwłóknieniowe. Przez obustronny masaż policzków rozumie się najbardziej intensywny sposób oddziaływania na tkanki miękkie dolnej i środkowej części twarzy na całej ich grubości. Program liftingu powiek, będący elementem transbukkalnego masażu twarzy, rozwiązuje zagadnienia zmian górnych działów twarzy związanych z wiekiem: zmarszczki mimiczne, obniżenie aktywności skóry, zwłaszcza w strefach z wysoką aktywnością mimiczną. Tu jest potrzebna delikatniejsza powierzchniowa praca, skierowana na korekcję głębokości zmarszczek, zwisania górnych powiek oraz wznowienia aktywności i elastyczności skóry. Przysposobienie liftingowego masażu powiek i czoła zachodzi na poziomie powierzchniowego mięśniowo-aponeurotycznego systemu (SMAS) w intensywnym tempie. Stwarza on efekt neuro-odruchowego tonizowania tkanek mięśniowych, zdejmuje mimiczne zaciski, podtrzymuje linię brwi i znacznie wyrównuje relief skóry.

Dla kogo przeznaczony jest transbukkalny masaż twarzy

Dla każdego kto chce w sposób widoczny zmniejszyć oznaki starzenia.

 

Czas trwania: 70 minut

Cena: 200,00 zł