Hybrydowy masaż twarzy, szyi i dekoltu

Stanowi połączenie wielu technik masażu twarzy. Jest celowanym narzędziem terapeutycznym, oddziałującym na wszystkie warstwy twarzy, kostno-mięśniowo-skórne. Podczas masażu stosuje się metody mioplastyczne, transbukkalne, drenujące, kinetyczne czy psychosomatyczne oraz czaszkowo-krzyżowe.

Hybrydowy masaż twarzy, szyi i dekoltu

Czym jest hybrydowy masaż twarzy?

Stanowi połączenie wielu technik masażu twarzy. Jest celowanym narzędziem terapeutycznym, oddziałującym na wszystkie warstwy twarzy, kostno-mięśniowo-skórne. Podczas masażu stosuje się metody mioplastyczne, transbukkalne, drenujące, kinetyczne czy psychosomatyczne oraz czaszkowo-krzyżowe. Masaż ma działanie głęboko regenerujące, czego rezultatem jest wyraźny efekt liftingu z wygładzeniem i wzmocnieniem owalu twarzy, zmniejszeniem głębokości zmarszczek oraz poprawą kolorytu skóry i odżywienia tkanek, głębokiego drenażu limfatycznego, zmniejszenia obrzęków, rozluźnienia włókien mięśniowych i harmonizacji procesów skurczowych i relaksacyjnych w tkance mięśniowej.

Dlaczego warto wybrać się na hybrydowy masaż twarzy?

Tego rodzaju masaż stosuje się jako pojedynczy zabieg resurface’ingu twarzy. Ze względu na połączenie wielu technik stymulacji otrzymujemy dość kompleksowy efekt odbudowy struktur i liftingu twarzy. Masaż w sposób widoczny unosi kontur twarzy, zmniejsza zmarszczki mimiczne, poprawia koloryt skóry i jej napięcie. Dobór technik, ich proporcje oraz intensywność podyktowany jest indywidualnymi potrzebami twarzy, tak aby jak najlepiej i jak najdokładniej zadbać o daną twarz.

Dla kogo przeznaczony jest masaż hybrydowy?

Masaż przeznaczony jest dla każdego, kto chce w sposób naturalny wpływać na spowalnianie procesów starzenia. Zaleca się wykonywać masaż raz na dwa tygodnie lub jako masaż przypominający po serii zabiegów masażowych innego rodzaju. Masaż zalecany jest również osobom, u których nie widać jeszcze pierwszych oznak starzenia, jako doskonałe narzędzie prewencyjne. Również osoby, które zauważyły na swojej twarzy procesy degeneracji tkanek związanych z wiekiem, zyskają na efektach tego masażu.

 

Czas trwania masażu: 95 minut

Cena: 350,00 zł