Konsultacja pielęgnacyjna skóry

Potrzeby każdego z nas są wyjątkowe, dlatego podczas konsultacji otrzymasz propozycję produktu dostosowanego do wieku i płci, do rodzaju cery, do specjalistycznych zastosowań typu skóra atopowa, skłonna do alergii, trądzikowa, dla kobiet w ciąży, dla dzieci, etc. Jedne będą nawilżać, inne regulować wydzielanie sebum, jedne wygładzą zmarszczki inne będą wspierać walkę z trądzikiem.

Konsultacja pielęgnacyjna

Konsultacja pielęgnacyjna do dobór spersonalizowanych kosmetyków do pielegnacji twarzy, ręcznie wykonanych ze składników najwyższej jakości.

Czy wiesz, że dzielenie kosmetyków dostępnych w drogeriach na te przeznaczone dla określonego wieku, nie do końca się sprawdza? Skóra 20-latki niekiedy może być gorsza niż osoby po trzydziestce. Z tego właśnie względu BioMedSkin oferuje możliwość Konsultacji pielęgnacyjnej w zakresie doboru kosmetyków indywidualnie dopasowanych do osoby.

Potrzeby każdego z nas są wyjątkowe, dlatego konsultacja pielęgnacyjna to propozycja produktu dostosowanego do wieku,  rodzaju cery, do specjalistycznych zastosowań typu skóra atopowa, skłonna do alergii, trądzikowa, dla kobiet w ciąży, dla dzieci, etc. Jedne będą nawilżać, inne regulować wydzielanie sebum, jedne wygładzą zmarszczki inne będą wspierać walkę z trądzikiem.

Podczas konsultacji pielęgnacyjnej odbywa się diagnostyka parametrów skóry, takich jak: elastyczność, poziom nawilżenia, natłuszczenia, skłonności do powstawania plam i przebarwień oraz głębokości i grubości zmarszczek, czy zmian trądzikowych. Każda cera potrzebuje indywidualnej pielęgnacji. Kosmetyki, które w swym składzie zawierają tylko te składniki, które toleruje i potrzebuje Twoja skóra, to pielęgnacja „szyta na miarę”.

Cena konsultacji – od 100,00 wzwyż

Czas trwania wizyty 30 min do 1h