Konsultacja nutrikosmetyczna

Healthy aging to koncepcja, w której wszelkiego rodzaju prozdrowotne porady pomagają zadbać o siebie kompleksowo na różnych etapach życia. To nie próba zatrzymania czasu ale element holistycznej dbałości o jakość naszego zdrowia, polegający na odżywieniu organizmu na poziomie komórkowym, wdrożeniu odpowiednich ćwiczeń oraz doborze naturalnej pielęgnacji skóry.

Konsultacja natural beauty plan

Czym jest natural beauty plan?

Oczywistym jest, że nie możemy przestać się starzeć, ale możemy starzeć się zdrowo. Inicjatywa healthy aging została stworzona po to, żebyśmy jak najdłużej utrzymali dobrą formę, a nasz wygląd i kondycja były możliwie jak najlepsze. Natural beauty plan lub inaczej healthy aging to koncepcja, w której wszelkiego rodzaju prozdrowotne porady pomagają zadbać o siebie kompleksowo na różnych etapach życia. To nie próba zatrzymania czasu ale element holistycznej dbałości o jakość naszego zdrowia, polegający na odżywieniu organizmu na poziomie komórkowym, wdrożeniu odpowiednich ćwiczeń oraz doborze naturalnej pielęgnacji skóry.

A po co to wszystko?

Musimy pamiętać o tym, że odżywienie i kondycja organizmu jak i skóry zależy od wielu czynników. Jest to np. stan naszych jelit. Jeśli kosmki jelitowe będą w złej kondycji, ze względu na niewłaściwą dietę, będą mniejsze, cieńsze – gorzej wchłaniać się będą substancje odżywcze z pożywienia, nasza skóra będzie wtedy źle odżywiona. Z przypadku złej kondycji skóry, stanów zapalnych, postępujących procesów glikacji, odpowiedź skóry na rożnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne będzie niezadowalająca. Jeśli nie zadbamy o ogólny stan zdrowia nie ma mowy o skutecznej pielęgnacji. Dlatego tak ważna jest praca na kilku płaszczyznach, podejście holistyczne. Uzupełniając niedobory żywieniowe poprzez m.in uregulowanie pracy jelit, zadbanie o mikrobiotę jelitową, a w dalszym etapie stosując bogato skoncentrowane w składniki odżywcze pożywienie, uzupełnimy niedobory żywieniowe. Taki schemat działania pozwala zwiększyć skuteczność regeneracji skóry przy użyciu jakichkolwiek zabiegów pielęgnacyjnych i poprawić stan naszego zdrowia.

Podczas wizyty każdy klient wypełnia ankietę składającą się z około 100 pytań, w razie potrzeby zlecane są badania laboratoryjne. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu oraz wyników badań, zostaje dobrany indywidualny plan diety, ćwiczeń twarzy oraz pielęgnacji.

Należy mieć na uwadze fakt, że każdy z nas jest inny, w związku z czym plan healthy aging będzie się różnił w zależności od osoby.

Jakie są jego efekty?

Atrakcyjny wygląd jest odbiciem tego, jak się czujemy i w jakiej formie jest nasz organizm. Stosując właściwą dietę, odżywając organizm na poziomie komórkowym, wpływamy nie tylko na stan naszego zdrowia ale przede wszystkim na wygląd naszej cery, a odpowiednio dobrana aktywność fizyczna przekłada się na lepszą kondycję zarówno ciała jak i twarzy. Łącząc odpowiednią dietę z jogą twarzy oraz naturalną pielęgnacją, możemy spowolnić procesy starzenia nawet o 10 lat w sposób całkowicie naturalny i zgodny z naszym rytmem biologicznym.

Komu dedykowana jest konsultacja?

Dla każdego, kto chce kompleksowo zadbać o zdrowie, piękno skóry i chce cieszyć się zdrowym wyglądem przez długie lata.

Cena pierwszej konsultacji 180,00 zł

Czas trwania wizyty 1,5-2 h

Kolejne wizyty – 150,00 zł