Detoksykacja skóry

Warunkiem pięknej, zdrowej skóry, wolnej od zmian trądzikowych czy przebarwień, jest prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. To z kolei jest możliwe jeśli pozbędziemy się nadmiaru toksyn i niepotrzebnych złogów.

Detoksykacja

Czym jest detoks?

Warunkiem pięknej, zdrowej skóry, wolnej od zmian trądzikowych czy przebarwień, jest prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. To z kolei jest możliwe jeśli pozbędziemy się nadmiaru toksyn i niepotrzebnych złogów. Zła kondycja wątroby, jelit czy żołądka powodują pojawianie się zmian skórnych, z którymi doraźne zabiegi zewnętrze radzą sobie tylko chwilowo. Aby na stałe rozwiązać problem należy oczyścić organizm, pozbyć się toksyn i przywrócić nasze ciało do homeostazy.

Podczas konsultacji każdy klient wypełnia ankietę, podzieloną na kilka obszarów tematycznych, weryfikującą stan zdrowa wątroby, jelit czy żołądka. Na jej podstawie zostaje dobrany indywidualny plan oczyszczania organizmu.

Cały proces detoksykacji trwa od miesiąca do roku, w zależności od przypadku. Połączony jest z określoną dietą i suplementacją oraz aktywnością fizyczną, jeśli zachodzi taka potrzeba. Należy mieć na uwadze fakt, że każdy z nas jest inny, w związku z czym harmonogram procesu oczyszczania będzie się różnił w zależności od osoby.

Jakie są jego efekty?

W trakcie procesu detoksykacji może nastąpić pogorszenie stanu cery, które spowodowane jest wyrzuceniem z organizmu toksyn. Docelowo jednak cera odzyskuje blask, staje się gładsza, znikają zmiany trądzikowe oraz przebarwienia. Zmienia się również samopoczucie. Czujemy się lżejsi i mamy więcej energii do życia.

Komu dedykowana jest detoksykacja?

Biorąc pod uwagę obecny stan środowiska, każdy powinien przejść proces detoksykacji. Jeśli nawet unikamy produktów przetworzonych, staramy się jeść ekologicznie, to niestety zanieczyszczenia (np. dioksyny), które znajdują się w powietrzu również dostają się do naszego krwioobiegu i otrzymuje je każda komórka w ciele. Jeśli jednak zauważyłeś/aś na swojej skórze przewlekłe zmiany trądzikowe, przebarwienia, skóra stała się sucha i pozbawiona blasku, włosy cienkie i łamliwe, masz alergie skórne, to znak, że organizm może być przeciążony złogami i nadmiarem toksyn. Wtedy nie zwlekaj z decyzją i zapisz się na wizytę.

Cena pierwszej konsultacji – 170,00 zł

Czas trwania wizyty 1h – 1,5 h

Kolejne wizyty – 120,00 zł