Terapie cery problemowej

Terapie cery problemowej

Czym jest terapia cery problemowej?

Cera problemowa to taka, która ma skłonność do alergii, pojawiają się na niej często zmiany trądzikowe, przebarwienia, jest przewlekle sucha, łuszcząca, odwodniona.

Terapia skóry problemowej to niejednokrotnie połączenie detoksykacji organizmu, diety z akupunkturą kosmetyczną oraz domową naturalną pielęgnacją. Czasami potrzebne jest zastosowanie medycyny integracyjnej, połączenie elementów naturalnych terapii z dermatologią.

Warunkiem pięknej, zdrowej skóry jest prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Aby na stałe rozwiązać problemy z cerą, pozbyć się zmian trądzikowych, przebarwień, przywrócić blask cerze, należy wdrożyć plan kompleksowy tj.: oczyścić organizm, wdrożyć odpowiednią dietę i przywrócić organizm do homeostazy.

Podczas wizyty każdy klient wypełnia ankietę, podzieloną na obszary tematyczne, weryfikującą stan naszych organów wewnętrznych tj. wątroby czy jelit, na podstawie której zostaje dobrany indywidualny plan terapii. Należy mieć na uwadze fakt, że każdy z nas jest inny, w związku z czym harmonogram terapii będzie się różnił w zależności od osoby. Cała terapia skóry problemowej trwa od miesiąca do roku, w zależności od przypadku.

Jakie są efekty terapii?

W trakcie terapii może nastąpić pogorszenie stanu cery, co nazywane jest kryzysem ozdrowieńczym. Docelowo jednak cera odzyskuje blask, staje się gładsza, znikają zmiany trądzikowe oraz przebarwienia.

Komu dedykowana jest terapia?

Jeśli zauważyłeś/aś na swojej skórze przewlekłe zmiany trądzikowe, przebarwienia, cera stała się przewlekle sucha i pozbawiona blasku, to znak, że ta terapia jest właśnie dla Ciebie.

Cena pierwszej konsultacji – 150,00  zł

Czas trwania wizyty 1h – 2h

Każda kolejna wizyta 100,00 zł.