BioMedSkin Gabinet Naturalnych Terapii Anty-Agning

BioMedSkin to miejsce gdzie otrzymasz kompleksowy program naturalnych terapii anty-aging oraz terapii przeciwtrądzikowych. Indywidualny program pielęgnacji cery, który pozwoli Ci cieszyć się zdrowym, młodym i pięknym wyglądem przez długie lata, w sposób całkowicie naturalny i zgodny z biologicznym rytmem organizmu.

O BioMedSkin

Nazywam sie Agnieszka Wyszyńska-Paluch. Witaj w moim świecie naturalnej pielęgnacji i holistycznego dbania o naturalne piękno. Chciałabym abyś poznała/poznał moją historię, kiedy odkryłam swoją pasję i dlaczego przerodziła się w moją pracę.

Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie ciężki stan endometriozy. Po nieudanej próbie leczenia hormonalnego oraz zabiegu laparoskopii,  zaczęłam zastanawiać się nad tym dlaczego tak się dzieje że choruję, dlaczego operacja i terapia hormonalna nie pomogły. Zaczęłam zawzięcie szukać informacji o tym, co tak naprawdę wpływa na rozwój tej choroby. Im więcej czytałam tym szerzej otwierały mi się oczy, że dopóki nie przywrócę swojego organizmu do równowagi, choroba nigdy nie odejdzie. Zaczęłam prowadzić terapie dietą, ziołami, celowanymi suplementami, stosowałam techniki medytacji, relaksacji, regularnie uprawiałam ruch. Po trzech latach choroba odpuściła, w efekcie czego zostałam mamą dwójki wspaniałych dzieci.

Natomiast cały proces oczyszczania organizmu dał mi nie tylko zdrowie. Okazało się, że trądzik z którym borykałam się i leczyłam latami, tak po prostu zniknął. Otworzyło to we mnie ogromną ciekawość poznania procesów zachodzących w organizmie, które to doprowadziły do całkowitego wyleczenia zmian skórnych. Zapisałam się na studia z Naturoterapii a po trzech latach napisałam pracę dyplomową o wpływie diety, detoksykacji i celowanej suplementacji na leczenie zmian skórnych. W między czasie poszerzyłam swoje kwalifikacji o inne naturalne metody pielęgnacyjne, w tym jogę twarzy czy kursy masażu.

Wszystkie te doświadczenia sprawiły, że poczułam ogromnę chęć dzielenia się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi i tak właśnie powstał BioMedSkin… moja pasja, moja miłość, ja.

Agnieszka Wyszyńska-Paluch

Z wykształcenia licencjonowana Naturoterapeutka oraz mgr Ekonomii (co pozwala mi sprawnie zarządzać firmą :)), instruktorka i trenerka jogi twarzy, promotorka healthy-aging. Oferuję holistyczne pakiety pielęgnacyjne, specjalizuję się w prowadzeniu terapii przeciwtrądzikowych. Opracowałam metodę terapeutyczną, w której odpowiednio dobrana dieta, detoksykacja, suplementacja oraz naturalna ziołowa pielęgnacja, wspomagają leczenie przewlekłych zmian skórnych.
Reprezentuję w Polsce szkołę jogi twarzy Danielle Collins Face Yoga Method, jak również posiadam kwalifikacje trenerskie do prowadzenia kursów na instruktorów jogi twarzy wg jej metody. Sztuki masażu twarzy uczyłam się m.in. u światowej sławy wirtuoza pracy manualnej z twarzą dr. Sergey’a Shchurevich’a. Stworzyłam również autorską metodę masażu próżniowego twarzy. W całej Polsce organizuję warsztaty z naturalnych metod spowalniania procesów starzenia, o czym m.in. opowiadałam w programie telewizyjnym Dzień Dobry TVN oraz w publikacjach dla magazynów i portali o tematyce zdrowia i pielęgnacji: Yoga & Ayurveda czy Be Active. Na co dzień mama dwójki chłopaków i Właścicielka Gabinetu Naturalnych Terapii Twarzy BioMedSkin.

Zapraszam do kontaktu.

 

Zdrowie i piękno cery zaczyna się w komórce.

Odpowiednie odżywienie organizmu to najważniejszy element wspomagający procesy regeneracyjne skóry na poziomie komórkowym. Połączone z naturalną pielęgnacją i ćwiczeniami mięśni twarzy dopełnią holistyczną dbałość o twarz. BioMedSkin to miejsce gdzie otrzymasz kompleksowy program naturalnej regeneracji skóry.

Łącząc wiedzę z pasją w zakresie odżywiania komórkowego, detoksykacji skóry, naturalnej pielęgnacji i odpowiednich ćwiczeń mięśni twarzy i automasażu, dobierzemy dla Ciebie indywidualny program pielęgnacji cery, który pozwoli Ci cieszyć się zdrowym, młodym i pięknym wyglądem przez długie lata, w sposób całkowicie naturalny i zgodny z biologicznym rytmem organizmu.