BioMedSkin Gabinet Naturalnych Terapii Anty-Agning

BioMedSkin to miejsce gdzie otrzymasz kompleksowy program naturalnych terapii anty-aging oraz terapii przeciwtrądzikowych.

Indywidualny program pielęgnacji cery, który pozwoli Ci cieszyć się zdrowym, młodym i pięknym wyglądem przez długie lata, w sposób całkowicie naturalny i zgodny z biologicznym rytmem organizmu.

O BioMedSkin

Zdrowie i piękno cery zaczyna się w komórce.

Odpowiednie odżywienie organizmu to najważniejszy element wspomagający procesy regeneracyjne skóry na poziomie komórkowym. Połączone z naturalną pielęgnacją i ćwiczeniami mięśni twarzy dopełnią holistyczną dbałość o twarz. BioMedSkin to miejsce gdzie otrzymasz kompleksowy program naturalnej regeneracji skóry.

Łącząc wiedzę z pasją w zakresie odżywiania komórkowego, detoksykacji skóry, naturalnej pielęgnacji i odpowiednich ćwiczeń mięśni twarzy i automasażu, dobierzemy dla Ciebie indywidualny program pielęgnacji cery, który pozwoli Ci cieszyć się zdrowym, młodym i pięknym wyglądem przez długie lata, w sposób całkowicie naturalny i zgodny z biologicznym rytmem organizmu.

Nasi specjaliści:

 

Agnieszka Wyszyńska-Paluch

Naturoterapeutka, instruktorka i trenerka jogi twarzy, promotorka healthy-aging. Oferuje holistyczne pakiety pielęgnacyjne, specjalizuje się w prowadzeniu terapii przeciwtrądzikowych. Opracowała metodę terapeutyczną, w której odpowiednio dobrana dieta, detoksykacja, suplementacja oraz naturalna ziołowa pielęgnacja, wspomagają leczenie przewlekłych zmian skórnych.
Reprezentuje w Polsce szkołę jogi twarzy Danielle Collins Face Yoga Method, jak również posiada kwalifikacje trenerskie do prowadzenia kursów na instruktorów jogi twarzy wg jej metody. W całej Polsce organizuje warsztaty z naturalnych metod spowalniania procesów starzenia, o czym m.in. opowiadała w programie telewizyjnym Dzień Dobry TVN oraz w publikacjach dla magazynów i portali o tematyce zdrowia i pielęgnacji: Yoga & Ayurveda czy Be Active. Właścicielka Gabinetu Naturalnych Terapii Twarzy BioMedSkin.

Zapraszamy do kontaktu.