e-Book - Naturalnie piękna twarz

Niniejszy eBook ma na celu wskazać Ci, że troska o cerę nie polega wyłącznie na stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji, ale przede wszystkim na zwróceniu uwagi na czynniki, które mają wpływ na przyspieszenie procesów jej starzenia, co możesz zrobić, aby mieć wpływ na spowalnianie oddziaływania tych czynników, a przede wszystkim na to, jak funkcjonuje nasz układ pokarmowy, czym karmimy nasze komórki i jak przekłada się to na stan skóry.

e-Book

Co oznacza dla ciebie „pielęgnacja skóry”?

Słysząc to pytanie większość z nas najpierw pomyśli o tym, w jaki sposób dbamy o naszą skórę z zewnątrz – jakich kosmetyków używamy, czy wystarczająco ją nawilżamy i masujemy. A wiesz o tym, że miejscowa pielęgnacja skóry działa najlepiej, gdy stanowi jeden z elementów całościowego podejścia do dbania o kondycję cery? Najważniejsze czynniki to styl życia, zrównoważone odżywianie oraz ćwiczenia. Pisząc zrównoważone odżywianie mam na myśli nie tylko różnorodność w diecie, ale również uzupełnianie niedoborów witaminowych w postaci nutrikosmetyków, czyli suplementów skoncentrowanych na odżywieniu skóry.

Niniejszy eBook, powstał na bazie mojej pracy i doświadczeń. Sama przez lata borykałam się z trądzikiem i suchością skóry, i dopiero diametralna zmiana stylu żywienia przyniosła efekty w postaci cery bez trądziku, pięknej, jędrnej, rozświetlonej. Dlatego wiem, że właściwe odżywianie to nie mit, to fakt.

Cały materiał składa się z 6 rozdziałów, około 90 stron. Rozdział pierwszy opisuje budowę oraz funkcję skóry. Stanowi to podstawę do zrozumienia procesów, zachodzących w warstwach tkanek i omówienia niektórych zależności pomiędzy kondycją skóry a odżywianiem. Rozdział drugi porusza wybrane czynniki mające wpływ na procesy starzenia, co z kolei ma na celu zaznaczenie faktu, że każdego dnia jesteśmy narażeni na niektóre z nich, jednak nie musimy godzić się na ich negatywne skutki. Z rozdziału trzeciego można natomiast dowiedzieć się, jakiego rodzaju zaburzenia organizmu mogą mieć wpływ na powstawanie dolegliwości skórnych w tym trądzik, trądzik różowaty, suchość. Zwracam tutaj uwagę na oś układ pokarmowy – skóra. Opisane w rozdziale trzecim zaburzenia funkcjonowania układu trawiennego, stanowiły z kolei podstawę do opracowania zaleceń żywieniowych i suplementacyjnych, które to zostały zawarte w rozdziale czwartym i piątym. W rozdziale piątym, przedstawiam dodatkowo propozycje sprawdzonych, przebadanych suplementów diety. Ostatni rozdział, szósty, dotyczy elementów detoksykacji organizmu, mających na celu wsparcie oczyszczania organizmu, podczas wprowadzanych zmian w żywieniu.

Skóra to swego rodzaju barometr reakcji zachodzących w naszym organizmie. Niniejszy eBook ma na celu wskazać Ci, że troska o nią nie polega wyłącznie na stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji, ale przede wszystkim na zwróceniu uwagi na czynniki, które mają wpływ na przyspieszenie procesów jej starzenia, co możesz zrobić, aby mieć wpływ na spowalnianie oddziaływania tych czynników, a przede wszystkim na to, jak funkcjonuje nasz układ pokarmowy, czym karmimy nasze komórki i jak przekłada się to na stan skóry.

Spis treści:

Jak kupić e-Booka?

I. Bezpośrednio do kupienia tutaj.

a jeśli chcesz otrzymać eBook z autografem autora

II.  Napisz na adres biuro@biomedskin.pl, że chcesz nabyć eBooka, po dokonaniu wpłaty na poniższe konto otrzymasz, na wskazany adres mailowy kod, który umożliwi Ci pobranie eBooka.

81 1240 5208 1111 0010 7542 5712
BIOMEDSKIN AGNIESZKA WYSZYŃSKA – PALUCH
ul. Kluczborska 15/1 LU
31-271 Kraków
z dopiskiem: eBook + Imię i Nazwisko.

 

ZAKUPISZ EBOOKA W CENIE 149, 00 ZŁ